عضویت ورود

نمایشگاه عکس در گالری راه ابریشم ۲

نمایشگاه عکس در گالری راه ابریشم ۲
نمایشگاه عکس در گالری راه ابریشم ۲
انجمن فرهنگی مدیترانه غربی با همکاری آژانس اسپانیایی بین المللی و توسعه، بنیاد اسپانیایی سه فرهنگ ، سفارت اسپانیا، دانشگاه علامه طباطبایی و گالری راه ابریشم، نمایشگاه گروهی عکس شامل آثار دوازده نفر از بانوان عکاس مشهور و برجسته اسپانیایی و ایرانی تحت عنوان "نگاه های هم راستا - ایران و اسپانیا: عکاس ها در آینه" را در تهران برگزار می کنند.
نمایشگاه فوق روز جمعه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶ در گالری راه ابریشم - پارک لاله افتتاح می گردد و روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه جلسه پرسش و پاسخ در همان محل گالری در بلوار کشاورز ساعت ۶ بعد از ظهر برگزار خواهد شد.  مجموعه‌ی آثار مذکور ابتدا اسفند ماه سال گذشته در مادرید به نمایش در آمده است و هم اکنون در تهران آن را مشاهده خواهیم کرد. این مجموعه توسط خانم سارا فرناندز دمویا و آقای سانتیاگو اولمو بر مبنای قرابت‌هایی شگفت‌انگیز که بین آثار هنرمندان دو کشور وجود دارد گرد هم آمده است.
بازدیدکنندگان با دیدن آثار دوازده هنرمند عکاس نگاه های هم راستا، می توانند دریابند که چگونه آثار این هنرمندان ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند و مجموعه‌ای بسیار ارزنده مملو از داستان‌ها و چشم‌اندازهای پر تب و تاب را به ما عرضه می‌کنند. سوله داد کوردوبا و شادی قدیریان، کریستینا گارسیا رودرو و هنگامه گلستان، آمپارو گاریدو و رعنا جوادی، ایزابل مونیوز و گوهر دشتی، مایته ویتا و غزاله هدایت، ماریا زارازوا و نیوشا توکلیان از بانوان هنرمندان به نام دو کشور گرد هم آمده اند.
نمایشگاه تا ۷ آذر از ساعت ۴ تا ۸ به غیر از شنبه ها و تعطیلات عمومی ادامه دارد.

نویسنده : پریسا رحیمی

نظرات (0)